Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Pąchy – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

993 000 zł158 m² 6 284,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 540 m²

Dom w sercu natury cisza, przestrzeń i spokój Parku Krajobrazowego Jeśli marzysz o życiu w rytmie natury, porankach z kawą na tarasie i wieczorach przy ogniu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Kuklówka Zarzeczna(Pachy + 23 km)

1 880 000 zł225 m² 8 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwy dom pod lasem, niedaleko zalewu Grzymek Na sprzedaż przestronna posiadłość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kuklówka Zarzeczna. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tartak Brzózki

Tartak Brzózki(Pachy + 19 km)

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Numer oferty w biurze 6824 Do sprzedaży dom wolnostojący, częściowo wykończony o powierzchni 140m2, posadowiony na działce o powierzchni 4600m2 w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Bolewice(Pąchy + 16 km)

550 000 zł114,07 m² 4 821,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:898 m²

oraz podatku pcc. Kameralna inwestycja budowlana w Bolewicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Domy budujemy pod klienta a czas realizacji to 7 miesięcy z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów(Pachy + 25 km)

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec(Pachy + 23 km)

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Esterka

Esterka(Pachy + 17 km)

1 099 000 zł147,30 m² 7 460,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 372 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego! Kameralny dom na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Osowiec

Osowiec(Pachy + 23 km)

1 449 900 zł213,79 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Silna

Silna(Pąchy + 5 km)

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek zagospodarowana budynkiem letniskowym i oczkiem wodnym. Bezpośrednie sąsiedztwo Pszczewskiego Parku Krajobrazowego na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec(Pachy + 23 km)

789 000 zł125,20 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska(Pachy + 22 km)

799 000 zł79 m² 10 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na pięknej zielonej działce o powierzchni 1900 m2 w okolicy Żabiej Woli. Rozkład pomieszczeń.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij